LAISTYMO SISTEMOS ĮRANGA

Norint įrengti automatinę laistymo sistemą, reikalingas sklypo projektas, pagal kurį sudarysime Jūsų sklypui individualų automatinio laistymo projektą bei parinksime laistymo sistemos įrangą. Žinodami sklypo plotą, tiksliai paskaičiuosime laistymo zonas ir laistomus plotus, tiksliai paskaičiuosime sąmatą. Galime pasiūlyti vieno ar kito gamintojo įrangą pagal kainos ir kokybės santykį. Automatinei laistymo sistemos įrangai yra naudojami laistymo valdikliai, lietaus davikliai, purkštuvai, elektromagnetiniai vožtuvai, kolektorinės dėžės, ventiliai, drenažiniai vožtuvai, filtrai, sujungimai, vamzdžiai LDPE ir kiti priedai. Visuomet rasime Jums tinkamą sprendimą.

Įrengimo darbai
1. Kasimo darbai

Automatinio laistymo sistemą galima įsirengti prieš sklypo apželdinimą ir po to, kai žolė jau sužaliavus. Norint išsaugoti veją, reikiamose vietose velėną pakelsime, o baigus darbus ją padėsime atgal. Tokie darbai atliekami rankiniu būdu, o kruopštumo nereikalaujantys ar didesnės apimties kasimo darbai atliekami pasitelkiant techniką, atsižvelgiant į sklypo išplanavimą ir technines galimybes. Griovių kasimas vykdomas nebjaurojant Jūsų gerbūvio, apsaugant veją, medelius, gėlynus ir kt. augalus.

laistymo sistemos Įranga
2. Griovių smėliavimas

Iškasus griovius labai svarbu apsaugoti patiestus vamzdžius. Sklypo žemėje gali pasitaikyti aštrių akmenų, kurie paveikti spaudimo gali pakenkti vamzdžiams ir kitai įrangai. Tam naudojame smulkios frakcijos smėlį, kurį paberiame prieš ir po vamzdžių klojimo.

laistymo sistemos Įranga
3. Įrengimo darbai

Ruošiant automatinės laistymo sistemos projektą būtina atsižvegti į daugelį aspektų: iš kurios pusės teka ir leidžiasi saulė , kokie augalai auga sklype (vieniems reikia daugiau vandens, kitiems mažiau), ar yra sklype medžių apsaugančių nuo vėjo ir t.t. Taip pat svarbu išmatuoti vandens debetą ( vandens atidavimas per numatytą laiką), kuris preliminariai turėtų atitikti 80 litrų per vieną minutę. Paruošus laistymo sistemos projektą galima paskaičiuoti sąmatą: kiek ir kokių purkštukų bus panaudota, kiek reikės patiesti vamzdžių (vidutiniškai automtiniai laistymo sistemai palaistyti 4 arus reikia apie 300-350 m. vamzdžių), kiek ir kokių reikės kolektorinių dėžių bei elektromagnetinių vožtuvų. Turint šiuos duomenis pradedame irenginėti automatinę laistymo sistemą.

error: Kopijuoti draudžiama nu nu nu !